Harfe Göre Arama


Reklamlar

Paylaş

Harfe Göre Arama

 • A
 • B
 • C
 • Ç
 • D
 • E
 • F
 • G
 • Ğ
 • H
 • I
 • İ
 • J
 • K
 • L
 • M
 • N
 • O
 • Ö
 • P
 • R
 • S
 • Ş
 • T
 • U
 • Ü
 • V
 • Y
 • Z
 • Para Bulmak

  Rüyada para bulmak, bu rüya gerçek anlamıyla ifade edilip kişinin rızkının açılacağına delalet eder. Rüyasında para gören kimsenin  gerçek hayatında da eli rahata erer. Rüyada para bulmak, aynı süre da genişliğe feraha ererek sıkıntıları geride bırakacağınıza yorumlanır. Kişinin rüyasında para bulması, sevdiklerinin desteği yardımıyla zorlukların üstesinden geleceğine tabir olunur. Rüyada para bulmak, geçim sıkıntısı çeken kimseler için bolluğa kavuşmaya, kazancı bolca işlerde yer almaya anlatılır. Rüyada para bulmak, sembolü başka bir ifadeyle, başkalarından medet ummaya, bulunmuş olduğu konumdan yüksek mertebelere erişmeye delalet eder. Bu rüya aynı süre da hayata yönelik başlangıçlara, çıkılan yola, oluşturulan sevap kapılarına delalet edilir. Rüyada yırtık para bulmak kısmetinizin kapanmasına, elinizdeki güzellikleri kaybetmeye, başarısız olmaya tabir edilir. Rüyada para bulmak sıkıntılı dönemler atlatacağınıza ve hayata dair doğru planlar kullanacağınıza tabir edilir.

  Rüyada Para Bulmak Ne Demek?

  Rüyada para bulmak, para bulmak rüyası şahıs için kurtuluşa simge edilip elindeki mal varlığının genişleyeceğine yorumlanır. Rüyasında para gören kimse çıkmış olduğu yolda bir oldukca rızk kapısı aralayarak hanesini tük kötülüklerden ayrı kılar. Rüyada para bulmak, aile içi hoş muhabbete, kötülüklerin son bulmasına, kırgın olan kimselerin barışmasına yorumlanır. Rüyada görülen para sembolü başka bir değişle kısmete, hayır kapısı aralamaya, kurtuluşa işaret eder. Rüyada para görmek, kimi alimlere bakılırsa de emeklerinin karşılığını almaya, maddi anlamda rahata ermeye, sıkıntısız geçen hayata yorumlanır.

  Rüyada Kağıt Para Bulmak

  Rüyada kağıt para bulmak, rüya sahibinin helal yollarla elde edeceği rızka, maddi sıkıntıları geride bırakarak ailesiyle kuracağı güzel hayata yorumlanır. Rüyasında kağıt para gören kimse, çalmış olduğu iş hayatında yetki sahibi bir kimseden maddi ve tinsel destek görerek noksan kalmış olduğu bir oldukca mevzuda data ve birikim sahibi olur.

  Rüyada Demir Para Bulmak

  Rüyada demir para bulmak, uğursuzluk olarak tabir edilen bu rüya kişinin zorlukla sürüp gidecek hayatına, eldeki güzellikleri kaybetmesine yorumlanır. Rüyasında demir para gören kimse, bulunmuş olduğu mevkiden alçalarak sıfırı tüketir. yanlış kurduğu dostluklar yüzünden elindeki mal varlığını kaybeder. Bu rüya aynı süre da uğursuzluğa ve kötülüğe delalet eder.

  Rüyada Altın Para Bulmak

  Rüyada altın para bulmak, kötülüğü simgeleyen bu rüya bir den fazla düşmanlarınızın varlığına, gelecek olan fena günlere delalet eder. Rüyasında altın para gören kimse ailesi ve sevdikleriyle münakaşa içine girerek içine düşmüş olduğu durumdan daha kötüsünü yaşar.

  Rüyada Gümüş Para Bulmak

  Rüyada gümüş para bulmak, tatlı dilli, güler yüzlü kimselere tabir edilen bu rüya asil aileden gelen asil kimselere yorumlanır. Rüyasında gümüş para gören kimse, elindeki mal varlığının kıymetini bilerek yaşamış olduğu zorluklardan ders çıkarır. Rüyada gümüş para bulmak, aynı süre da sevdikleriniz kimselerden hediyeler almaya, keyifli ortamlara katılarak hayatınızı zevkli hale getirmeye yorumlanır.

  Rüyada Bakır Para Bulmak

  Rüyada bakır para bulmak, şahıs için gelip geçici bir rahatsızlığa, hesapta olmayan planlara, aileniz ve sevdiklerinizle yaşanana sorunlara delalet eder. Rüyasında bakır para gören kimse, içinde bulunmuş olduğu zor durumdan kurtulur. Bu rüya kişinin kuracağı yeni işe hayatta atacağı mühim adımlara, yeniliklere tabir edilir.

  Rüyada Eski Para Bulmak

  Rüyada eski para bulmak, bir oldukca anlamda hayra ve güzelliğe işaret edilen bu rüya rızka ve kısmete delalet eder. Rüyasında eski para gören kimse, başarıları ile kısa süre da şöhrete kavuşarak bulunmuş olduğu konumdan yüksek mevkilere ulaşır. Rüyada eski para bulmak, aynı süre da oluşturulan fırsat kapılarını, ileriye dönük yatırımlar halletmeye, elde edilmiş kazanca delalet eder.

  Rüyada Otomobilde Para Bulmak

  Rüyada otomobilde para bulmak, rüya sahibinin hayatına yönelik yapacağı değişikliğe yorumlanır. Bu rüya kişinin iş amaçlı seyahatlere çıkarak vaktini hayırlı işlerle geçireceğine işaret edilir. Rüyada otomobilde para bulmak, aynı süre da yeni iş ortamlarına girmeye, ailenizden ayrı kazanç sağlayacak yatırımlı işler sergilemeye yorumlanır.

  Rüyada Evde Para Bulmak

  Rüyada evde para bulmak, bu rüya hane üyelerinin girdikleri işlerde başarıya ulaşmış olup ellerinin bollaşacağı na işaret eder. Kişinin rüyasında evde para bulması, hane içi sevilmiş olduğu bir kimsenin kısmet kapısının açık olup yakın süre da evlilik yolunda adım atacağına yorumlanır. Rüyada evde para bulmak,  küslüklerin son bulup hane içi barışın süre gelmesine, mutluluğun her daim açık olmasına delalet edilir.

  Rüyada İş Yerinde Para Bulmak

  Rüyada iş yerinde para bulmak, kişinin ticari hayatında büyük başarılara imza atarak kısa sürede zenginliğe erişeceğine yorumlanır. Rüyasında iş yerinde para gören kimse, rakiplerini geride bırakarak çevresindeki insanlara karşı üstünlük sağlar. Bu rüya aynı süre da sıkıntılardan kurtulmaya, maddi zorluklara göğüs gelmeye, çıkarlarına yenik düşmeye tabir edilir.

  Rüyada Yırtık Para Bulmak

  Rüyada yırtık para bulmak, geçim sıkıntısı yaşamaya, kazançlarınızın yetmemesine, hane içi huzursuzluğa yorumlanır. Kişinin rüyasında yırtık para bulması, hak etmediği servete konarak bulunmuş olduğu konumdan yükseleceğine, insanlara karşı davranışlarında bencilce davranacağına işaret eder.

  Rüyada Para Kesesi Bulmak

  Rüyada para kesesi bulmak, kişinin iş hayatına yönelik yapmış olduğu başarıya ulaşmış emek harcamalar sonucu rahata ererek maddi huzuru yaşayacağına işaret eder. Rüyasında para kesesi gören kimse, ailesi ve sevdikleriyle mutlu olacakları yolculuğa çıkarlar. Bu rüya kimi zaman de elinize geçen fırsat kapılarına, sevdiğiniz kimselerle hayatınızı birleştirmeye yorumlanır.

  Rüyada Para Dolu Cüzdan Bulmak

  Rüyada para dolu cüzdan bulmak, görülen bu rüya  bolluğa, berekete, oluşturulan rızk kapılarına delalet eder. Kişinin rüyasında para dolu cüzdan bulması, elindeki güzelliklerin kıymetini bilmesine, kazançlarını bolca verimli hale getirmesine yorumlanır. Rüyada para dolu cüzdan bulmak, iş teklifleri almaya, bulunduğunuz iş ortamında yükselmeye, kazançlarınızı ikiye katlamaya tabir edilir.

  Rüyada Para Kasası Bulmak

  Rüyada para kasası bulmak, kişinin genç yaşına karşın göstermiş olduğu başarılardan dolayı kısa sürede zenginleşeceğine yorumlanır. Rüyasında para kasası gören kimse, eli açık eli bol kar kişilerden göreceği yardım yardımıyla noksan olduğu bir oldukca mevzuyu giderir. Rüyada para kasası bulmak, aynı süre da arkadaşlık kurduğunuz kimselerle hoş zaman geçirecek keyifli ortamlarda yer alacağınıza, gününüzü gün edeceğinize işaret edilir.

  Rüyada Çanta Dolusu Para Bulmak

  Rüyada çanta dolusu para bulmak, kısmetinizin dolup taşmasına, kazancınızın bollaşmasına delalet eder. Bu rüya kişiler için başlangıçları niteleyip elindekilerle yükseleceğine işaret eder. Rüyada çanta dolusu para görmek, yakın süre da yolculuğa çıkmaya, keyifli aktivitelerde yer almaya, yatırım elde eden işlere yorumlanır.

  Rüyada Para Bulmak Alimlerin Açıklamaları?

  Diyanet Yorumu; rüyada para bulmak, maddi sıkıntılar çeken kimseler için kurtuluşu ifade eden bu rüya kişinin rızkının genişleyip rahata ereceğine işaret eder. Bu rüya şahıs ya da kişiler için kurtuluşu niteler.

  İhya Yorumu; rüyada para bulmak, sevdiklerinizle geçireceğiniz güzel vakte, ileriye dönük kurduğunuz planlara, saygınlık kazanmaya tabir edilir. Rüyasında para gören kimse makam, mevki sahibi olup elindekilerin kıymetini fazlasıyla bilir.

  Seyyit Süleyman Yorumu; rüyada para bulmak, rüyasında para gören kimse, aşk hayatında talihli olup asla boşluğa düşmeyeceğine işaret eder. Rüya para bulmak aynı süre da yeni arayışlara, beklentileriniz doğrultusunda hareket etmeye, oluşturulan kapılara tabir edilir.

  Etiketler:, 06.06.2017 tarihinde eklendi ve defa okundu.